کردیت کارت

رطوبت باقی مانده در پلیمر های بازیافتی همچون پلی اتیلن ها و پلی پروپیلن های بازیافتی میتواند پس از فرایند مجدد مشکلات جدیدی را خلق کند. این رطوبت میتواند در نهایت باعث به وجود آمدن حباب هایی درون محصولاتی همچون کیسه ها شود که منجر به پارگی آن ها میشود. همچنین این رطوبت ها میتواند باعث ایجاد حفره در قطعات تزریقی شده و در نهایت باعث کاهش کارامدی آن ها بشود. 

مستربچ رطوبت گیر (خشک کننده): بهترین گزینه برای حذف رطوبت های موجود در پلیمرهای بازیافتی

همانطور که از نام آن پیداست، مستربچ خشک کن یک مستربچ کاربردی پیشرفته است که برای حل مسئله رطوبت و مشکلات ناشی از آن ایجاد شده است. مستربچ خشک کن ماده ای است که برای از بین بردن رطوبت و بهبود فرآیندهای اکستروژن و تزریق طراحی شده است.

مستربچ های رطوبت گیر را میتوان به نام های  مستربچ ضد گاز، مستربچ ضد حباب، مستربچ خشک کننده نیز شناخت.

در ادامه به مزایا و کابرد های این محصول میپردازیم.

مستربچ های رطوبت گیر می‌توانند با مشکلاتی که در طول فرایند پلاستیک به دلیل وجود رطوبت ایجاد می‌شوند مقابله کرده و از جذب رطوبت در حین حمل و نقل جلوگیری کنند. 

رطوبت می تواند در مواد تازه و نو مانند پلیمرهای جاذب رطوبت مانند پلی آمید ها، پرکننده ها و رنگدانه ها وجود داشته باشد. مستربچ های خشک کننده میتوانند این رطوبت ها را از بین ببرند.

پلیمر بازیافتی همچنین می تواند رطوبت بالایی داشته باشد. هنگام فرایند پلیمر با رطوبت بالا، پلیمر می تواند متخلخل شود و در محصولات نهایی یا ورق های اکسترود شده/دمشی، فضای خالی/کشش کمتری نشان دهد. در کاربردهای فیلم، رطوبت بالا می تواند منجر به شکستن از طریق حباب فیلم شود.

مستربچ رطوبت گیر سپهر آمیزه بر پایه چه پلیمر هایی است؟ 

سپهر آمیزه رازی با بهره گیری از علم و تجربه کارشناسان خود میتواند پاسخگو تمام دغدغه های شما برای ضد سایش و خراش کردن محصولات پلاستیکی شما باشد. مستربچ های رطوبت گیر ما بر پایه پلی الفین ها میباشد. این مستربچ برای از بین بردن رطوبت در LD، LLDPE، HM، PP و … پلیمر های نو و بازیافتی استفاده می شود.

محصولات دیگر سپهر آمیزه رازی:

طیف گسترده ای از محصولات ما شامل مستربچ های کمک پردازش، مجموعه گسترده ای از بازدارنده شعله، افزودنی های لیز کننده، ضد رطوبه و ضد مه، تثبیت کننده های نور UV، مستربچ های سفید و مشکی، و موارد دیگر است. برای اطلاعات بیشتر، به وب سایت ما وارد شوید و صفحه محصولات ما را بررسی کنید.

مستربچ آنتی استاتیک توسف به تولیدکنندگان پلاستیک از صنایع متعدد کمک می کند تا محصولات بدون الکتریسیته ساکن تولید کنند.